15 marca 2011 roku nauczyciele wychowania fizycznego - Pani Katarzyna Kapłon i Pan Maciej Cembala, zorganizowali Turniej Girls Cup 2011 o Puchar Burmistrza Leśnicy w Halowej Piłce Nożnej. Wśród zaproszonych drużyn były między innymi: PG Ujazd, PG nr 1 Krapkowice oraz SOSW w Leśnicy. Turniej rozgrywany był systemem "Każdy z Każdym". Reprezentacja naszej szkoły uzyskując dwa zwycięstwa i jeden remis zwyciężyła w całym turnieju. Na drugim miejscu sklasyfikowano SOSW w Leśnicy, a kolejne miejsca zdobyły: Gimnazjum w Krapkowicach  i PG Ujazd. Na zakończenie turnieju wszystkie zawodniczki zostały uhonorowane medalami oraz słodkim poczęstunkiem a kapitanowie drużyn otrzymali puchary i dyplomy dla szkół.

Naszą szkołę godnie reprezentowały:

1. Tiszbierek Martina
  2. Pinkawa Sandra